Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Miele Çamaşır Makinesi

Tüm ev hanımlarının vazgeçilmez bir parçası olan çamaşır makinelerinin bakım, onarım, arıza, montaj ve teknik destek gibi ihtiyaçlarını karşılamakta olan Miele çamaşır makinesi servisi kullanıcılarımıza 7/24 kaliteli hizmet vermekteyiz.

Miele çamaşır makinesi servisi tarafından bakımı yapılan cihazınız ilk aldığınız günkü performanslarına kavuşur. Siz de elektrik ve su faturalarına olan tasarrufu da yakalamış olursunuz.

Çamaşır makinesi sistemlerinde elektrik kaçağı varsa, istenilen yıkama performansını sağlamıyor ise, su boşaltmıyor ise, tuş takımında bir sorun veya benzeri şekillerde çözemediğiniz problemleriniz ile karşılaşırsanız,

Yapmanız gereken ilk önce güvenlik tedbirlerini sağlamak ve daha sonra Miele çamaşır makinesi servisi hizmet talebinde bulunarak kişilerin gelmesini beklemek olmalıdır.

Miele Çamaşır Makinesi Servisi - İlk Yıkamanın Önemi

Miele çamaşır makinesi servisi siz değerli kullanıcılarımıza makinenizin ilk alındığında yapılması gerekenlerden bahsedecek olur isek, ilk yıkama işlemi çok önemlidir. İlk yıkamada makine içine çamaşır atılmadan boş bir şeklide çalıştırılması gerekmektedir. Bu işlem makinenizin zorlanmadan çalıştırılarak daha sonraki yıkama işlemlerinde daha iyi performans elde edilmesine olanak tanır.

Güvenlik açısından makinenin ilk defa çalıştırılmasından önce sıkma işlemi uygulanamaz. Sıkma işleminin devreye alınması için yıkama programı çamaşırsız ve deterjansız olarak uygulanmalıdır.

Bu durumda deterjan ilave edilmesi çok fazla köpük oluşmasına yol açar! Aynı zamanda küresel ventil devreye girer. Bu ventil deterjandan tam olarak yararlanılmasını sağlar.

İlk yıkamayı gerçekleştirme;

 • Musluğu açınız, ön yıkama ve normal yıkama tuşlarını aktifleştiriniz.
 • Program seçme düğmesini Renkli Çamaşır 60°C pozisyonuna çeviriniz.
 • Sıkma tuşuna Sıkmasız kontrol lambası yanıncaya kadar basınız. Start tuşuna basınız.
 • Programın sonunda çamaşır makineniz ilk defa çalışmış olacaktır.

Miele Çamaşır Makinesi Servisi Genel Yıkama Yöntemleri

Perdelerde: Makaraları ve etekteki kurşunları çıkartınız veya bu kısımları bir torbaya koyup, ağzını sıkıca bağlayınız.

Sutyenlerde yerlerinden çıkmış belenleri çıkartınız veya sökük yerleri dikiniz.

Trikolar, kotlar, pantolonlar ve örgülerde T-şort, süveter üreticilerinin tavsiyelerine göre bunları ters yüz edebilirsiniz.

Yıkamadan önce fermuarları ve kopçaları kapatınız.

Nevresim ve yastık kılıflarını içlerine küçük çamaşırların kaçmaması için ilikleyiniz.

Makinede "yıkanmaz" sembolü işareti olan hiçbir tekstil ürününü yıkamayınız.

Çamaşır Makinesi Arızaları Ve Giderilmesi

Miele çamaşır makinesi servisi olarak, cihazlarınızda oluşabilecek ufak çaplı basit problemlerin sebeplerini ve cevaplarını sizlere sunmaktayız. Oluşabilecek bu sorunların çözümlerini kontrol ederek makinenizin eski performansına kavuşmasını sağlayarak servis desteği almamış ve gereksiz masraflardan da kaçınmış olacaksınız.

Çamaşır makinesi su almıyor ise;

 • Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir. Makinenizin kapısını kapatınız.
 • Şebeke musluğu kapalı olabilir. Musluk açılarak problem çözülür.
 • Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol edilerek hortumlar düzetilir.
 • Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumu filtreleri temizlenir.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor ise;

 • Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumu kontrol edilir. Tıkanmış ise temizlenir.
 • Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizlenir.
 • Pompa motoru bozulmuş olabilir. Yenisi ile değiştirilir.

Çamaşır makinesine su dolar dolmaz boşalıyor ise;

 • Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir.
 • Su tahliye hortumunu uygun yüksekliğe yerleştirilir.

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremiyorsanız veya sorunun çözümünü bulamıyorsanız güvenlik tedbirlerini alın ve Miele çamaşır makinesi servisi çağrı merkezini arayarak servis hizmet talebinde bulunun.

 

Servis Talep Formu

Miele Servis Talep Formu

Miele Çamaşır Makinesi

Servis HizmetiMiele çamaşır makinesi servisleri İstanbul'un tüm semtleri genelindeki yaygın servis ağımız, profesyonel ve güvenilir hizmet politikamız ile haftanın 7 günü 24 saati hizmetinizdeyiz.
Fiyat PolitikamızMiele çamaşır makinesi servis fiyatları Miele çamaşır makinesi servisi, tamir, bakım ve arıza ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlar ile ödeme koşullarının yanı sıra taksit seçenekleri sunmaktadır.
Miele ServisleriMiele Çamaşır Makinesi Servisleri Kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamak için çalışan firmamız her zaman yanınızda. Hizmet Bölgelerimiz: Florya, Bakırköy, Küçükçekmece, Kumburgaz, Kurtuluş veya tüm servisleri görmek için tıklayınız
Bakım fiyatlarıBakım fiyatları Kullanmış olduğunuz makinenizin bakım hizmetini uygun fiyatlar ile sağlamakta olan firmamız servis olarak sizlerin alabileceği en iyi hizmeti sağlamaktadır.
Montaj fiyatlarıMontaj fiyatları Çamaşır makineleriniz için en kaliteli kurulum ve montaj hizmeti, en ucuz fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile servisimizde.
Miele çamaşır makinesi arıza kodlarıMiele çamaşır makinesi arıza kodları Kullandığınız çamaşır makinelerinizin verimi ve bakımının sağlanması için en doğru ve kişiler tarafından düzenlenen kullanım kılavuzu ve belgelerini bilgisayarınıza indirebilir ve saklayabilirsiniz.
Çamaşır Makinesi BayileriMiele çamaşır makinesi bayileri Bayilerimiz İstanbul başta olmak üzere; Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı ve Türkiye deki tüm iller genelinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin tüm illerinde sizlere hizmet veren bayi listesine www.miele.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüketiciye Not: Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Miele markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz
Konum: Miele Servisi Çamaşır Makinesi

İstanbul Geneli Miele Servisi Hizmeti

İstanbul Geneli Servis Hizmeti Geniş araç filosuyla müşteri memnuniyetini ilke edinen profesyonel ekibimiz, güler yüzü ve kaliteli hizmeti ile 365 gün siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

En iyi En Hızlı Hizmet

En İyi ve En Hızlı Garantili Hizmet Cihazlarınızda oluşan arıza, bakım ve onarım ihtiyaçlarına anında kesin, kusursuz ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Profesyonel Servis Ekibi

Profesyonel Servis Ekibi Teknik ekibimizin hepsi eğitimli, uzman ve alanında profesyonel olan kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizin hepsi tarafımızca 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ucuzluk Ve Kalite Bir Arada

En ucuz Miele Servisi Servis birimimiz uygun fiyat aralıklarıyla, peşin fiyatına indirim ve kapıda kredi kartına taksit imkanları sunmaktadır. Kaliteyi ucuza almak için bizi tercih edin.